Title Image

GRUPY AHA

Nie jesteś sam! Grupy AHA to miejsce, w którym razem z innymi możesz uczyć się, jak budować autentyczne i dojrzałe relacje z Bogiem i ludźmi.

Grupy AHA – kościół na co dzień

W SCh Tomy wierzymy, że celem życia naśladowcy Chrystusa jest dążenie do tego, aby stawać się coraz bardziej do Niego podobnym. Grupy AHA to jeden z najlepszych sposobów, aby razem z innymi uczyć się z Pisma Świętego, wspierać nawzajem w procesie zmiany, modlić się i rozwijać autentyczne relacje z Bogiem i ludźmi.

AHA!

AHA – bo „aha!” to okrzyk, który wydajemy, kiedy odkrywamy coś nowego. Właśnie takich „odkryć” z Bożego Słowa chcemy jak najwięcej doświadczać podczas spotkań w mniejszych grupach w tygodniu i razem uczyć się, jak najlepiej zastosować te „odkrycia” w życiu.

Innymi słowy grupy AHA to kościół na co dzień i doskonała okazja do odkrywania w jaki sposób Pismo Święte może stać się drogowskazem w drodze za Jezusem.

Więcej informacji

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o grupach AHA, bądź chcesz dołączyć do grupy napisz do nas: grupyaha@schtomy.pl lub zarejestruj się na stronie: grupyaha.schtomy.pl

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

GRUPY AHA – dla dorosłych

Tomek Poliński – śr., 18.00

Szymon Karkowski – czw., 18.00