Title Image

DZIAŁANIA

Nieważne czy jesteś mężczyzną czy kobietą, ile masz lat, z czym się zmagasz bądź na jakim etapie życia jesteś. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas grupę, która odpowie na Twoje oczekiwania.

Nasze działania

Strefa Dzieci

Strefa Dzieci

Zajęcia odbywające się czasie niedzielnego nabożeństwa, dzięki którym twoje dziecko pod dobrą opieką i w interaktywny sposób ma możliwość uczyć się więcej o Bogu i o życiu w swojej grupie rówieśniczej (od 3 do 13 lat).

Rodzinny Power!

Rodzinny Power!

Interaktywne przedstawienie edukacyjne dedykowane dla dzieci i dorosłych w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, podczas którego rodziny wspólnie mogą poznawać ważne życiowe wartości.

Poradnia Rodzinna Solna 15

Poradnia Rodzinna Solna 15

Jeśli potrzebujesz pomocy duchowej lub psychologicznej możesz skorzystać ze wsparcia naszych psychologów, terapeutów i doradców, którzy w osobisty sposób pomogą ci znaleźć rozwiązanie w najtrudniejszych sytuacjach.

The Flow

The Flow

Spotkania dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej; doskonała okazja do tego, by spotkać się w każdy wtorek o godz. 18:00, wspólnie się bawić, poznawać Boga i budować nowe relacje w grupie rówieśniczej.

Festiwal Wolontariatu Kontakt

Festiwal Wolontariatu Kontakt

Letnia akcja pomocy skierowana do najbardziej potrzebujących polegająca na remontach lokali mieszkaniowych oraz pomieszczeń użyteczności publicznej. Towarzyszą jej szeroko zakrojone działania edukacyjne, sportowe oraz artystyczne.

Grupy AHA

Grupy AHA

To Kościół na co dzień i doskonała okazja do odkrywania w jaki sposób Pismo Święte może stać drogowskazem w życiu. W czasie spotkań uczymy się z Biblii, wspieramy nawzajem w procesie zmiany, modlimy się i rozwijamy autentyczne relacje z Bogiem i ludźmi.